درباره ما

در سال 1382 شرکت تعاونی خانوادگی به نام «لاله گنبد» با مدیریت خانم «پوران خوش‌قلب»، تشکیل و ثبت شد. ما ابتدا در زمینه‌ی تولید و پرورش قارچ فعالیت خود را آغاز کردیم و بعد به سـمـت تولید میوه خشـک و سبزیجات خشک رو آوردیم. سال 1385 در شهرک صنعتی آقچه‌لی گنبد‌کاووس استان گلسـتان با همین هـدف کارخانه احداث کردیم و تمامی دستـگاه‌های لازم و مجوزهای مخصوص را گرفتیم، سپس تولیـد میوه‌ی خشـک با برند تانسو با حجم یک تُن در شیفت کاری شروع شد.

آرام‌آرام گام‌های پیشرفت را در مسیر رشد و توسعه و تکمیل ساختاری و کیفیت بهتر برداشتیم و در مرحله‌های بعد و سـال‌های متـوالی همراه تولید مداوم در رفع نقص‌ها و مشکل‌ها و به‌روز بودن تلاش کردیم. گـام‌به‌گـام ظـرفیت تولیـد را افـزایش دادیم، پـخش و فروش تولیدات تانسـو را از استان فـراتر بردیم و به سراسر کشور فرستادیم. با تلاش گسـترده و هـدف کیـفیت برتر محصـولات تانسـو آموزش کارکنان و کارگران بخش تولیـد صـورت گرفت. مجـوزهای بیـن‌المللی و صـادرات از جـمله CE و حلال و ایزوهای مختلف مدیـریتی و تولید و استانداردهای مورد نیاز تغذیه‌ی سـالم دریافت شد. با تجّار و بازرگـان‌های بسیاری ارتـباط گـرفتیم و کلی قرداد مثبت و مفید منعقد کردیم. اتفاق‌ خوب‌تر با فعالیت بیشتر برای ما رخ داد و محصولات تانسـو از مرزهای ایران زمین عبور کرد و در فروشگاه‌های بعضی کشورها از جـمله روسیه و قزاقستان و عمان و امارات و اربیل کـردستان و آلمان جـای گرفت.

و اکنون تانسو با ظرفیت تولید 3 تُـن در هـر شیفت به یکی از قطـب‌های بـزرگ تـولیـدکننده میوه‌ی خشـک در کشـور تبدیـل شده است. راستی دو سالی هست که شرکت تعاونی لاله گنبد با نام شرکت «کشت و صنعت پویان گلستان » فعالیت می‌کند.

افقی روشن فرا روی ماست. برای رسیدن به اهداف و آرزوهای‌مان همچنان خستگی‌ناپدیر تلاش خواهیم کرد. آرزوی ما دنیایی شیرین و پر‌امید برای هر ایرانی‌ست.

                                                                                   صنایع غذایی تانسو